Prednovoletno srečanje s starši

Dec 10, 2018 | Novice

Učenci in zaposleni OŠ Milana Šuštaršiča smo v soboto, 8. 12. 2018, pripravili prednovoletno srečanje s starši. Druženje smo pričeli s predstavo Vabilo na ples in nadaljevali s sejmom, srečelovom, druženjem v kavarni ter različnimi drugimi delavnicami. Učenci so lahko obiskali delavnico antičnih glasbil, si ogledali predstavo angleškega dramskega krožka, se preskusili v odbojki, najmlajši so zašli v labirint, nekateri pa so ustvarjali na delavnici Ko zgodbe zazvenijo. Pred kavarno so se predstavili tudi pevski in glasbeni talenti naše šole. In ponovno so najhitreje pošle srečke za srečelov. Sobotno dopoldne smo tako učenci, starši in učitelji preživeli veselo in praznično.

Staršem in ostalim obiskovalcem se najlepše zahvaljujemo za vse prispevke v šolski sklad.

Anja Peternel, koordinatorka dneva odprtih vrat