Zojin zvezek

Jun 22, 2023 | Novice

Tudi v letošnjem letu so učenci naše šole sodelovali na kreativno-dobrodelnem natečaju Rišem/Pišem za prijatelja papirnic Office&More. Tema letošnjega natečaja so bila znana umetniška dela v sodobni preobleki. Literarno delo osmošolke Zoje Breznik, Kos torte, je bilo izbrano med 4000 prispevki kot eden od 12 izdelkov, ki bodo krasili 6 platnic zvezkov.

V sredo, 21. 6. 2023, sta nas na šoli obiskali predstavnici Office&More, ki sta zmagovalko nagradili z darilnimi bodi, njen razred pa z zvezki z zmagovalnim motivom. S svojim uspehom je Zoja priborila tudi nagrado šoli v vrednosti 100 €, namenjenih šolskemu skladu za nakup šolskih potrebščin.

Zvezke lahko kupite v papirnicah Office&More in na www.go2school.com. 1 € od prodanega zvezka namenijo dobrodelni organizaciji.

Zoji iskreno čestitamo za dosežek.

Katja Zver, mentorica