ŠOLSKA IZMENJEVALNICA RABLJENIH OBLAČIL

Maj 13, 2024 | Novice

Topli dnevi so že tu, zato je čas za osvežitev naša garderobe. Da pa ne bi oblačil zgolj kupovali in starih zavračali – PRIDI IN JIH ZAMENJAJ na šolski izmenjevalnici!

Izmenjevalnica bo v torek, 21. 5., ob 17.00 v šolski jedilnici v sklopu eko prireditve in modne revije.

KAJ MORAŠ NAREDITI?

V šolo v času zbiranja prinesi oblačila, ki si jih pripravljen zamenjati. V zameno dobiš kupon (1 kos = 1 kupon), s katerim boš na dan izmenjevalnice lahko izbral želeno oblačilo. Kupon lahko tudi podariš.

KAKŠNA OBLAČILA LAHKO PRINESEŠ?

• Primerna za pomlad in poletje (zimskih oblačil ne sprejemamo).
  • Cela, lepo ohranjena in primerna za nadaljnje nošenje.
  • Sveže oprana in zlikana/lepo zložena.
  • Primerna za starost 8+ (številka 134 +).

Pridružujemo si pravico do zavrnitve neprimernih kosov.

Zbiranje rabljeni oblačil bo potekalo v šoli na hodniku pred dnevno sobo. Termine zbiranja si oglejte na plakatih na šoli, naslednji termin je že v torek, 6. uro.

Izmenjevalnica ni dobrodelni dogodek, vendar okoljsko osveščena akcija, ki spodbuja k bolj odgovorni rabi oblačil. Torej – PRIDI IN ZAMENJAJ.

Učenke IP okoljska vzgoja