Prijava in odjava prehrane

ODJAVA PREHRANE:

Odjava obrokov, prejeta do 6.00 ure zjutraj, se upošteva še isti dan. Obroki, ki niso odpovedani, se ne odštevajo in jih naročnik poravna. Odjavo prehrane urejate preko povezave na lopolispro.si.

NAČIN ODJAVE:

NAVODILA: Aplikacija je dostopna iz vseh naprav, ki imajo dostop do interneta (računalniki, pametni telefoni …). Ko vstopite v portal se prijavite z vašim elektronskim naslovom, ki ste ga posredovali šoli in geslom. Če gesla še nimate ali ste ga pozabili, ga uredite preko možnosti Ste pozabili geslo. V primetu težav se obrnite po pomoč na informatika@osmslj.si.

Če imate več otrok v šoli, dostopate za vse otroke z istim uporabniškim imenom in geslom. Vsak starš ima svoj dostop.

Po uspešni prijavi ima vsak starš ali skrbnik v desnem zgornjem kotu možnost izberite otroka. Na levi strani kliknete v seznamu možnost “Prehrana”. Odpre se vam koledar prehrane. Za izbrani datum na koledarju, se spodaj prikazuje izpis obrokov, na katere je otrok prijavljen.

Za odjavo posameznega obroka, s klikom izberete določen obrok. Ko se odpre novo okno, označite možnost “Odjava” in nato “Shrani”, da se to okno zapre.

Za izbrani dan, lahko odjavo uredite tudi z gumbom “Odjavi za cel dan”. V tem primeru ni potrebno vaše izbire dodatno shranjevati.

Pravočasno odjava se šteje odjava, ki je podana do 6. ure zjutraj za ta dan.

LoPolis PRO

OBLAK/OFFICE 365