Evropski dan jezikov

Nov 13, 2020 | Novice

Naša OŠ praznuje dan jezikov!
Kot vsako leto smo tudi letos na OŠ Milana Šuštaršiča 26. septembra praznovali evropski dan jezikov. Zaradi letošnjih posebnih okoliščin smo prireditev ob dnevu jezikov letos izpeljali nekoliko drugače – s pomočjo govorcev različnih maternih jezikov smo pripravili polurni filmček, ki vam bo gotovo popestril dneve, ki jih preživljate doma. Vabljeni k ogledu!
Info plakati – materni jezik
Projekt “Jeziki štejejo” se nadaljuje kljub šolanju na daljavo in vam redno prinaša nove vsebine. Za vas smo pripravili tri zanimive plakate, ki govorijo o maternem jeziku. Plakate bi sicer lahko prebirali na šolskem hodniku, vendar tokrat to žal ni mogoče. Ogledate si jih lahko tule:
Nagradni kviz
Skupaj s plakati smo pripravili tudi nagradni kviz, ki ga lahko tokrat izpolnite in oddate kar na spletu: