OŠMŠ v novi podobi

Sep 11, 2018 | Novice

Pozdravljeni!

Z novim šolskim letom je Osnovna šola Milana Šuštaršiča dobila drugačno, sodobnejšo podobo v obliki novega logotipa, ki sledi novim trendom v oblikovanju.

Črka »Š« ostaja prepoznavni znak šole, vendar v posodobljeni obliki. Oblika izhaja iz znaka za neskončnost, ki simbolizira nenehno gibanje, podajanje in sprejemanje novih znanj.

Prav tako je v prenovljeni podobi zaživela naša nova spletna stran, oblikovno posodobljena in vsebinsko osvežena. Na njej ohranjamo okvirno zasnovo strukture in večino vsebin, kot ste jih že bili vajeni.

Zasnovana je tako, da je prilagojena za prikaz na vseh novejših (mobilnih) napravah, omogoča lažje urejanje snovalcem vsebin in večjo preglednost obiskovalcem.

Upamo, da vam je nova podoba všeč in da hitro najdete koristne informacije, ki jih iščete. Za dodatna vprašanja smo vam na voljo preko e-pošte posta.osms-lj@guest.arnes.si.