PORTAL LOPOLIS PRO

Portal LoPolis PRO za starše omogoča vpogled v ocene, napovedana preverjanja/ocenjevanja znanja, zostanke in številne druge pomembne informacije.

Kako pridobim dostop? S potrditvijo kontaktnih podatkov
S potrditvijo vaših kontaktnih podatkov z varnostno kodo zagotovite nemoteno in varno komunikacijo med vami in šolo.

Ko s strani šole prejmete obvestilo za potrditev kontaktnih podatkov, preko katerih želite, da šola komunicira z vami, boste po opravljeni potrditvi prejeli dostopne podatke za dostop do portala za starše LoPolis PRO.

Postopek potrditve se lahko izvede na dva načina:
• Preko e-mail naslova
• Preko SMS sporočila

Nivoja dostopnosti storitve LoPolis PRO za starše

BREZPLAČNI LoPolis START, osnovna brezplačna storitev na portalu za starše zagotavlja:
• izmenjavo sporočil s šolo,
• prijavo in odjavo prehrane,
• vpogled v urnik in dogodke na šoli.

PLAČLJIVI LoPolis PRO, celovita storitev za starše vključuje storitve:
• pregled urnika,
• prijavo in odjavo prehrane,
• preprosto komunikacijo preko sporočil,
• pregled vseh ocen,
• pregled napovedanih preverjanj in ocenjevanj,
• pregled domačih nalog,
• pregled izostankov,
• pregled pohval, komentarjev in izboljšav,
• prilagodljivo obveščanje (ocene, izostanki, napovedana ocenjevanja, pohvale, komentarji in izboljšave).
Cena: 29,90€ velja za tekoče šolsko leto.

Kako kot starš do dostopnih/prijavnih podatkov?

S strani šole prejmete elektronsko ali SMS obvestilo, ki vas vodi skozi postopek preverjanje kontaktnih podatkov.
Po potrditvi kontaktov prejmete dostopne podatke za prijavo na portal LoPolis PRO. (starsi@logos.si)

Kako urejati prijavo in odjavo od prehrane?

Prehrano urejate preko spletnega brskalnika na www.lopolispro.si.

Po prijavi na portal levo v meniju kliknite na zavihek ‘Prehrana’. Izberite željen meni za zajtrk, malico ali kosilo ter
obvezno potrdite.

Enako storite, če se želite odjaviti. Levo v meniju kliknite na zavihek ‘Prehrana’, izberite želeni datum,
ter označite ‘Odjava’.

Kako postopati v primeru pozabljenega/izgube gesla?

Novo geslo lahko pridobite na prijavnem obrazcu, ki se nahaja na strani www.lopolispro.si.
1. Na prijavnem obrazcu kliknte na gumb ‘ Ste pozabili geslo?’
2. Vpišite vaš elektronski naslov, kamor boste prejeli povezavo za ponastavitev gesla.

Kako spremenim ali obnovim geslo?

Geslo lahko spremenite preko portala v katerega se prijavite preko spletnega brskalnika na www.lopolispro.si:
1. Na portalu levo v meniju kliknite na zavihek ‘Nastavitve’ in pod zadnjo točko izberite ‘Spremeni svoje geslo’.
2. V prvo polje vpišite svoje staro geslo ter nato dvakrat novo in ga obvezno  potrdite s klikom na gumb ‘spremeni geslo’.
3. Pri nastavitvi novega gesla upoštevajte varnostna priporočila za oblikovanje močnega gesla.

PDF letak

LoPolis PRO