Rezultati šolskega tekmovanja v znanju geografije 2019/2020

Jan 10, 2020 | Novice

Zaključeno je šolsko tekmovanje v znanju geografije in z veseljem objavljamo uradne rezultate.

Tema letošnjega tekmovanja so Podnebne spremembe – opomin narave sedanjim in prihodnjim generacijam človeštva. Poleg teoretičnih nalog na razpisano temo se učenci pomerijo tudi v znanju in veščinah terenskega opazovanja in sklepanja.

Šolskega tekmovanja se je udeležilo 44 učencev, med katerimi je 15 učencev usvojilo bronasto priznanje.

V kategoriji 6. in 7. razred so bronasto priznanje prejeli: Vinko Kosten (7. c), Sara Uderman (7. c), Martin Košec (7. a), Maksim Mancevič (7. a), Mina Movrin (7. b), An Mikono Čopič (7. b), Katja Kosten (7. c) in Brina Praprotnik (7. c).

V kategoriji 8. in 9. razred so bronasto priznanje prejeli: Anže Jakovac (8. c), Izabela Stres (8. a), Simon Košec (9. a), Eva Grmič (9. a), Ula Končina (9. b), Eva Marenče (8. c) in Iva Movrin (9. b).

Na območno tekmovanje, ki bo 13. 2. 2020 v OŠ Nove Jarše, so se uvrstili Vinko Kosten, Sara Uderman, Martin Košec, Anže Jakovac, Izabela Stres in Simon Košec.

Vsem iskrene čestitke in še naprej obilico geografske raziskovalne zvedavosti!

Mentorica Kristina Šturm